PRODEJ PŘESUNUT NA WWW.GADEO.CZ

Novinky

DOPRAVNÉ ZDARMA

DOPRAVNÉ ZDARMA pro každou pátou objednávku.

Objednávky končící číslem 0 nebo 5 budou odeslány na naše přepravní náklady. Přepravné bude z objednávky odstraněno ručně po jejím přijetí.

Akce je platná pro objednávky s minimální hodnotou 350 CZK nebo 13,50 EUR a platbou bankovním převodem. V případě platby dobírkou bude přepravné také odstraněno a účtováno bude pouze doběrečné 40,-

AKCE KONČÍ 14.5.2017 

Zkuste své štěstí i Vy.

 

 

Nové vzory meditačních sedáků

Přidali jsme nové vzory meditačních sedáků pro zdravé sezení. Využít ho můžete při hraní na zemi, sledování televize, rehabilitačních cvicích, meditaci, cvičení jógy aj.

Sedáky se skvěle hodí jako dárek pro děti i dospělé.

DSCN4861DSCN4866DSCN4870

SPUŠTĚN NOVÝ E-SHOP

Dne 8.10.2016 jsem pro Vás sputili nový e-shop zaměřený na polštáře mnoha barev a tvarů, určených nejen k dekoraci. E-shop vznikl jako odnož našeho původního e-shopu www.gadeo.cz , který jsme vyhradili pro prodej pouze dětského sortimentu jako jsou zavinovačky, deky do kočáru, mantinely do postýlky, podložky do kočáru aj.

U nás nakoupíte zboží navržené a šité výhradně v České republice. :

dekorační polštáře, kojící polštáře, nahřívací polštářky, cestovní polštářky, polohovací válce, pohankové sedáky aj.

Využijte nyní zaváděcí akci a nechte si zboží z e-shopu www.e-polstare.cz doručit na naše přepravní náklady - přeprava ZDARMA platí pro prvních 25 objednávek, tak neváhejte.

Těšíme se na Vaši první objednávku a přejeme pohodové dny.

logo_epolstare_FB

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Internetový obchod E-POLSTARE.CZ používá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.