Pohankové polštářky

Návrat k přírodě ... tak bychom mohli označit užívání pohankových slupek při výrobě nahřívacích polštářků. Pohankové slupky se pro své skvělé mikromasážní účinky a tvarovou poddajnost používají jako výplň polštářů, podsedáků, relaxačních podložek a matrací. Neztrácejí objem a dokonale se přizpůsobují tvaru Vaší hlavy, krku i páteře a tím poskytují pružnou celoplošnou oporu a ulevují od bolesti tím, že na místa nadměrně netlačí.

Pohankové slupky velice dobře akumulují teplo - můžete je nahřát na sluníčku, v troubě nebo na topení a naakumulované teplo využít při bolestech břicha, menstruačních bolestech, bolestech hlavy,při zablokování páteře, krku, přinášejí úlevu při dně, revmatických bolestech končetin a kloubů, předcházejí tvorbě křečových žil;  ... Teplo udrží 1,5-2 hodiny. Nachlazené naopak pomáhají snížit horečku nebo ulevit od spálenin.

Výhodou pohankových slupek je volná cirkulace vzduchu, pohanková náplň absorbuje vlhkost, čímž je zamezeno zapaření nebo množení roztočů. Pohanku můžete tedy využít i pro miminka nebo alergiky.

 
85
445185445
Značky
Barva
Kolekce

Stránka 1 z 3 - 48 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 48 položek celkem

Internetový obchod E-POLSTARE.CZ používá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.